Галузі
та напрями
нашої діяльності

СПІВПРАЦЯ З НАМИ

ГО «Об’єднане Товариство ГАРАНТ» пропонує співпрацю юридичним та фізичним особам по напрямах та у галузях в яких Ми здійснюємо нашу діяльність. Запрошуємо до співпраці усіх юридичних осіб (вітчизняних та іноземних сторін), а саме вітчизняних та міжнародних громадських організацій, професійних спілок, інноваційних вітчизняних та іноземних підприємств,  промислових, гірничих та інших підприємств і заводів, міжнародних організацій, міжнародних технологічних корпорацій, вітчизняних та іноземних науково-дослідних, експериментальних, технічних підприємств, університетів, інститутів та інших установ і організацій,  а також усіх інших приватних і державних структур.

Переваги та плюси співпраці з нами для юридичних осіб:

 

Пришвидшення досягнення власних цілей для всіх вище перерахованих юридичних осіб завдяки створенню нами усіх необхідних умов, сприянню у співпраці з нашими членами, їх допомозі по напрямах та у галузях в яких Ми здійснюємо нашу діяльність.

Пришвидшення розробок передових технологій для наукових і науково-дослідних установ, організацій, університетів, інститутів та інших установ завдяки створенню нами усіх необхідних умов для прямої співпраці з членами ГО «Об’єднане Товариство ГАРАНТ» у всіх технічних галузях по високотехнологічних напрямах.

Можливість долучитись до співпраці та взяти участь в розробці передових технологій, таким чином отримати унікальні передові технології,  інноваційні технологічні досягнення та розробки від наших учасників по напрямах та у галузях в яких Ми здійснюємо нашу діяльність.

Можливість отримання науково-технічної та іншої інформації, консультативних, а також інших послуг  від наших індивідуальних членів по напрямах та у галузях в яких Ми здійснюємо нашу діяльність.

Можливість спільно з нами організовувати та проводити незалежні соціологічні та інші опитування в рамках чинного законодавства України та нашого Статуту з питань, які цікавлять потенційних та дійсних ділових партнерів ГО «Об’єднане Товариство ГАРАНТ» по напрямах та у галузях в яких Ми здійснюємо нашу діяльність.

Можливість завдяки умовам створеними нами співпрацювати з нашими учасниками у їхніх та ваших спільних наукових проектах, отримати висококваліфікованих технічних спеціалістів, фахівців і науковців у провідних галузях народного господарства.

Можливість високих перспектив у економічному розвитку гірничим, геологорозвідувальним та краєзнавчим організаціям завдяки можливості долучатись та співпрацювати з нами в рамках нашого спеціального «Краєзнавчого Проекту» ГО «Об’єднане Товариство ГАРАНТ» по основних напрямах геологічної та археологічно-історичної інформаційної розвідки у галузях геологія та географія, історія та культура.

Розширення бази учасників та ділових партнерів для консультативних та інших організацій в соціальній сфері, сфері економіки і юриспруденції, а також інших сферах.

Розглядаються інші варіанти можливої співпраці по розробці та створенню нових напрямів у даних наявних та нових галузях запропонованих нам нашими дійсними та потенційними діловими партнерами.

Розглядаються усі інші види можливої співпраці з ГО «Об’єднане Товариство ГАРАНТ» по даних напрямах і галузях у яких Ми здійснюємо діяльність, та по інших напрямах і у інших галузях запропонованих нам нашими дійсними та потенційними діловими партнерами.

Для фізичних осіб співпраця з нами здійснюється через вступ у членство ГО «Об’єднане Товариство ГАРАНТ» та використання всіх його переваг по мірі своїх можливостей, потреб і прав.

Переваги та плюси співпраці з нами для фізичних осіб через вступ у членство:

 

Можливість знайти себе в одному чи декількох напрямах та у галузях в яких Ми здійснюємо свою діяльність, розкрити свій потенціал та реалізувати себе як особистість.

Можливість та право укладати двохсторонні та трьохсторонні угоди і договори, як з  ГО «Об’єднане Товариство ГАРАНТ», так і з нашими діловими партнерами за нашим сприянням по напрямах та у галузях в яких Ми здійснюємо діяльність.

Можливість співпрацювати з нами і нашими діловими партнерами, долучитись і отримати посаду у рамках нашого спеціального «Краєзнавчого Проекту» ГО «Об’єднане Товариство ГАРАНТ» по основних напрямах геологічної та археологічно-історичної інформаційної розвідки у галузях геологія та географія, історія та культура.

Можливість здійснювати у власних інтересах та в інтересах Організації іншу діяльність, яка сприятиме розвитку Організації, не суперечитиме чинному законодавству України та Статутним цілям ГО «Об’єднане Товариство ГАРАНТ».

За сприяння ГО «Об’єднане Товариство ГАРАНТ» можливість організування зустрічей з видатними вченими, політичними діячами, митцями, відомими підприємцями та представниками провідних компаній, в тому числі з  іноземними та міжнародними організаціями  їх представниками на території України.

За сприянням ГО «Об’єднане Товариство ГАРАНТ» отримання додаткових повноважень та можливостей із збору, накопичення, обробки та аналізу інформації для більш детального дослідження зацікавленого перспективного напрямку нашої діяльності.

Розглядаються інші варіанти можливої співпраці по розробці і створенню нових напрямів у даних наявних та нових галузях запропонованих нам нашими дійсними і  потенційними індивідуальними членами.

Розглядаються усі інші види можливої співпраці з ГО «Об’єднане Товариство ГАРАНТ»  запропонованої нам нашими членами по даних напрямах і галузях у яких Ми здійснюємо діяльність, та по інших напрямах і у інших галузях запропонованих нам нашими дійсними та  потенційними індивідуальними членами.

Співпраця з нами здійснюється на основі укладання двохсторонніх та трьохсторонніх угод і договорів про співпрацю по певному напрямі у певній галузі чи у рамках певного проекту ГО «Об’єднане Товариство ГАРАНТ». Умови та способи укладання угод і договорів про співпрацю визначаються та узгоджуються в індивідуальному порядку між зацікавленими сторонами.