Галузі
та напрями
нашої діяльності

11 вересня 2014 року.

ГО «Об’єднане Товариство ГАРАНТ» розпочинає набір учасників в інноваційні проекти по високотехнологічних напрямах в усіх технічних галузях народного господарства України та Світу.

 

Запрошуємо до участі у формування наших інноваційних проектів усіх, хто має високі особисті досягнення та технічні напрацювання по наявних та інших запропонованих Вами високотехнологічних напрямах у технічних галузях народного господарства України та Світу.

Оголошуємо про прийняття з боку потенційних учасників інноваційних проектів пропозицій,  ідей та конкретних інноваційних технічних теоретичних та практичних  напрацювань по тематиці  вузьких високотехнологічних сфер діяльності для створення і розробки майбутніх проектів під Вашим кураторством та безпосередньо з Вашою участю.

У разі, якщо Ваша ідея, пропозиція, конкретні технічні напрацювання та тематика проекту  буде визначена Аналітичним Центром реалізації інноваційних проектів ГО «Об’єднане Товариство ГАРАНТ» доцільною і Ми візьмемось за її розробку,  Ви станете учасником власного проекту, отримаєте  фінансову підтримку з боку партнерів, незалежних інвесторів, донорів та спонсорів. Отримаєте стабільну і перспективну високооплачувану роботу та зможете разом з Нами реалізувати свій власний інноваційних проект, тим самим досягти високих особистих успіхів у своїй сфері.

« »