Галузі
та напрями
нашої діяльності

1 вересня 2014 року.

ГО «Об’єднане Товариство ГАРАНТ» запрошує до співпраці усіх юридичних та фізичних осіб зацікавлених у реалізації власних чи запропонованих нами інноваційних проектів по високотехнологічних напрямах в усіх технічних галузях народного господарства України та Світу.

 

Ми запрошуємо до співпраці юридичних та в окремому випадку фізичних осіб, зацікавлених в наших високотехнологічних напрямах з власними конкретними пропозиціями  що до тематики та сфери діяльності для створення інноваційних проектів.

Ми пропонуємо Вам взяти участь у розробці конкретних проектів по тематиці, яку Ви самі оберете.  Завдяки отриманим  інноваційним досягненням та технологічним перевагам від реалізації Ваших проектів, Ви отримаєте суттєві переваги у теперішньому високотехнологічному конкурентному суспільстві.

Ми  можемо взяти  на себе пошук висококваліфікованих фахівців, які маюсь високі особисті технологічні інноваційні досягнення та значні технічні напрацювання у сферах які вас цікавлять.

Ми можемо взяти на себе  проведення  передпроектних  досліджень  на наявність технічних бар’єрів, необхідних висококваліфікованих спеціалістів  та відповідних технологічних можливостей  у процесі реалізації Вашого проекту, а також визначити доцільність створення і розробки запропонованого Вами проекту по високотехнологічній тематиці, яка цікавить безпосередньо Вас чи Ваших ділових партнерів.

« »