Галузі
та напрями
нашої діяльності

Monthly Archives: Серпень 2014

Ми здійснюємо діяльність у галузі харчової промисловості, заохочуємо усіх бажаючих, любителів, молодих перспективних людей і кваліфікованих спеціалістів та фахівців до об’єднання та співпраці по нижченаведеними перспективними напрямами включаючи наукові дослідження, розробки у провідних малодосліджених сферах діяльності, створення новітніх технологій, інновацій (ноу-хау). Створюємо усі необхідні умови для колективної співпраці та сприяємо досягненню власних цілей. Об’єднуємо та запрошуємо до співробітництва між собою усіх зацікавлених сторін включаючи дійсних, потенційних членів організації, ділових партнерів, потенційних ділових партнерів,  вітчизняних, іноземних та міжнародних організацій.

 

Основні напрями у яких Ми здійснюємо діяльність:

Розробка та створення нового інноваційного та  менш енергозатратного  і більш високоефективного виробничого обладнання у сфері харчової промисловості.

Дослідження, розробки,  експериментальні досягнення, інновації та винаходи (ноу-хау) по напрямі екологічно чисті та безпечні для здоров’я людини харчові добавки в продукти харчування.

Пошук шляхів, методів, напрямів покращення та вдосконалення смакових і якісних характеристик усіх видів харчових продуктів (створення інновації та винаходів (ноу-хау) по даному напрямі.

Дослідження, наукові розробки, проекти і експериментальні досягнення спрямовані на продовження терміну придатності харчових продуктів та розширення діапазону критичних умов їх зберігання у спеціалізованих місцях зберігання та безпосередньо у кінцевих споживачів.

Експериментальні досягнення, проекти та наукові розробки в сфері виготовлення нових пакувальних матеріалів  і тари  для харчових продуктів, які збільшать їх термін придатності в декілька разів (при цьому товар не втрачатиме смакових та якісно-механічних характеристик і властивостей), а також будуть екологічно чистими і нешкідливими для здоров’я людей.

Дослідження та наукові експерименти спрямовані на виготовлення пакувальних матеріалів на основі біоматеріалів, які не забруднюватимуть навколишнє середовище.

Дослідження та розробка нових харчових продуктів призначених суто для окремих категорій осіб із врахуванням їх фізіологічних особливостей, стану здоров’я  та конкретних потреб.

Дослідження, проектування, розробка та створення абсолютно нових видів харчування на основі виготовлення харчів з чистою концентрованою енергією для організму без малоенергетичних наповнювачів, смакових та інших характеристик у вигляді сумішей, порошків та живильних розчинів.

 Діяльність ГО «Об’єднане Товариство ГАРАНТ» по даних напрямах включає в себе сприяння і забезпечення об’єднання наших наявних та потенційних членів Організації, фахівців і кваліфікованих спеціалістів та усіх, хто виявить бажання до нас приєднатись, а також юридичних осіб вітчизняних та іноземних сторін, міжнародних організацій, харчових комплексів, заводів, комбінатів, пекарень та інших організацій, які здійснюють діяльність по вищенаведених напрямах чи являються споживачами створюваних продуктів у даній галузі. Ми можемо забезпечити усі необхідні умови у розробці даних напрямів, інновацій, новітніх проектів у даній галузі, а також створити достатні умови для ефективного застосування та розкриття свого потенціалу у досягненні власної мети. Завдяки командній роботі Ми даємо кожному реальні можливості зробити кар’єру та реалізувати себе, як особистість.

Ми здійснюємо діяльність у соціальній сфері (сфера послуг), створюємо усі необхідні умови та даємо можливості членам нашої Організації, потенційним членам та усім, хто виявить бажання до нас приєднатись полегшити пошук однодумців, брати участь наших спеціальних проектах та створювати інноваційні продукти в будь-якій галузі. Ми надаємо унікальну можливість нашим членам отримувати швидко та  безкоштовно консультативні, а також інші послуги по усіх наведених напрямах у всіх галузях. Послуги отримуватимуться на надаватимуться за рахунок об’єднання наших членів між собою по окремих напрямах у конкретних галузях на умовах співпраці між собою, які сторони визначатимуть самостійно.  

 

 Основні напрями у яких Ми здійснюємо діяльність:

Консультування і обмін інформаційними, консультаційними та іншими послугами між членами ГО «Об’єднане Товариство ГАРАНТ» у технічних галузях по усіх доступних напрямах (консультування та можливість іншої, більш тісної співпраці між зацікавленими сторонами).

Консультування і обмін інформаційними, консультаційними та іншими послугами у галузі юриспруденція між членами ГО «Об’єднане Товариство ГАРАНТ» (розглядається можливість іншої, більш тісної співпраці в усіх доступних напрямах у юридичній (правовій) сфері між зацікавленими сторонами).

Консультування і обмін інформаційними, консультаційними та іншими послугами у галузі економіка між членами ГО «Об’єднане Товариство ГАРАНТ» (розглядається можливість іншої, більш тісної співпраці в усіх доступних напрямах між зацікавленими сторонами).

Консультування і обмін інформаційними, консультаційними та іншими послугами у сільському господарстві між членами ГО «Об’єднане Товариство ГАРАНТ» (розглядається можливість іншої, більш тісної співпраці в усіх доступних напрямах між зацікавленими сторонами).

Можливість змішаного консультування і обмін інформаційними,  консультаційними та іншими послугами як у середині самих напрямів та галузей, так і між усіма напрямами усіх галузей, у яких ми здійснюємо нашу діяльність (консультування здійснюватиметься безпосередньо між членами Організації,  між діловими партнерами Організації  та між членами і діловими партнерами ГО «Об’єднане Товариство ГАРАНТ» на умовах співпраці, які сторони визначатимуть самостійно).

Діяльність з консультування та обміну інформаційними, консультативними та іншими послугами між членами ГО «Об’єднане Товариство ГАРАНТ» являється безкоштовною для привілейованих та почесних членів Організації при умовах дотримання ними та не порушення норм Статуту Організації. Для простих індивідуальних членів Організації консультативні та інші послуги є також безкоштовними при умовах активної їх участі у діяльності ГО «Об’єднане Товариство ГАРАНТ» та при особистому погодженні і доброчинному волевиявленні привілейованих та почесних членів Організації надати відповідні послуги. ГО «Об’єднане Товариство ГАРАНТ» не зобов’язує привілейованих та почесних членів Організації надавати консультативні та інші послуги членам організації, які не мають такого статусу, саме тому надавання послуг таким членам являтиметься суто доброчинним волевиявленням привілейованих та почесних членів Організації. Консультування і надання консультативних та інших послуг між членами Організації та діловими партнерами ГО «Об’єднане Товариство ГАРАНТ» здійснюватиметься на індивідуальних умовах співпраці, які сторони визначатимуть самостійно.

Завданням ГО «Об’єднане Товариство ГАРАНТ» у даній сфері є забезпечення та створення належних сприятливих умови для об’єднання та співпраці між собою по вище наведених напрямах усіх наявних членів  Організації, потенційних членів Організації,  ділових партнерів та усіх зацікавлених вітчизняних та іноземних сторін.

Ми здійснюємо діяльність у галузі сільського господарства, заохочуємо усіх бажаючих, любителів, молодих перспективних людей і кваліфікованих спеціалістів та фахівців до об’єднання та співпраці по нижченаведеними перспективними напрямами включаючи наукові дослідження, розробки у провідних малодосліджених сферах діяльності, створення новітніх технологій, інновацій (ноу-хау). Створюємо усі необхідні умови для колективної співпраці та сприяємо досягненню власних цілей. Об’єднуємо та запрошуємо до співробітництва між собою усіх зацікавлених сторін включаючи дійсних, потенційних членів організації, ділових партнерів, потенційних ділових партнерів,  вітчизняних, іноземних та міжнародних організацій.

 

Основні напрями у яких Ми здійснюємо діяльність:

Дослідження та провідні розробки і проекти по напрямі економічності ведення рослинництва за рахунок зменшення посівних площ та підвищення врожайності усіх видів с/г культур.

Проектування та розробка і впровадження у сільськогосподарське будівництво  нових міцних та вогнетривких будівельних матеріалів для продовження служби і терміну придатності с/г будівель та споруд.

Розробка та створення нових технологій і методів обробки земель (проектування та виробництво нової ефективнішої сільськогосподарської техніки, нових продуктивніших засобів обробки землі і с/г культур).

Розробка, проектування та впровадження нових захисних матеріалів для захисту сільськогосподарських культур від перепадів температур (створення захисних покрівельних одноразових біоплівок  із застосуванням їх на оброблені та засіяні землі в зимовий та ранній весняний період).

Розробка, проектування і впровадження нових захисних екологічних препаратів і добрив для захисту сільськогосподарських культур, садів та інших насаджень від перепадів температур (створення та виготовлення екологічної біохімії  для обробки рослин від перепадів температур).

Розробка, проектування та впровадження нових екологічних препаратів, біохімії та добрив для захисту і підвищення стійкості сільськогосподарських культур, садів, інших насаджень до екстремальних погодних умов та шкідників.

Здешевлення ведення усіх видів тваринництва за рахунок впровадження автоматизації розведення і догляду за тваринами у тваринницьких комплексах та фермах, розробка інноваційних технологій у догляді за тваринами.

Проектування, розробка та впровадження нових ефективних та дешевих систем меліорації та зрошування полів, створення нових дешевих матеріалів для виготовлення систем водопостачання (зрошування та відведення води з полів), а також систем водозбереження у посушливий період.

Проектування та будівництво спеціальних вакуумних зерно та овочесховищ спрямованих на підвищення терміну зберігання зерна та овочів у декілька разів.

Проектування та розробка альтернативних новітніх технологій для створення у наявних діючих зерно та овочесховищах систем клімат контрою для підвищення терміну зберігання овочів і зерна.

Здешевлення виробництва кормів та кінцевих сільськогосподарських продуктів за рахунок проектування та розробки альтернативних інноваційних систем енергозабезпечення виробництва та запровадження їх на підприємствах із кормовиробництва, зернопереробки, а також зменшення собівартості виготовлення основної сировини для харчової промисловості.

Діяльність ГО «Об’єднане Товариство ГАРАНТ» по даних напрямах включає в себе сприяння і забезпечення об’єднання наших наявних та потенційних членів Організації, фахівців і кваліфікованих спеціалістів та усіх, хто виявить бажання до нас приєднатись, а також юридичних осіб вітчизняних та іноземних сторін, міжнародних організацій, фермерських сільськогосподарських комплексів, аграрних холдингів, селекційних науково-дослідних установ, аграрних інститутів, університетів, зооветеринарних центрів та лабораторій, інших організацій, які здійснюють діяльність по вищенаведених напрямах чи являються споживачами створюваних продуктів у даній галузі. Ми можемо забезпечити усі необхідні умови у розробці даних напрямів, інновацій, новітніх проектів у даній галузі, а також створити достатні умови для ефективного застосування та розкриття свого потенціалу у досягненні власної мети. Завдяки командній роботі Ми даємо кожному реальні можливості зробити кар’єру та реалізувати себе, як особистість.

Ми здійснюємо діяльність у галузі легкої промисловості, заохочуємо усіх бажаючих, любителів, молодих перспективних людей і кваліфікованих спеціалістів та фахівців до об’єднання та співпраці по нижченаведеними перспективними напрямами включаючи наукові дослідження, розробки у провідних малодосліджених сферах діяльності, створення новітніх технологій, інновацій (ноу-хау). Створюємо усі необхідні умови для колективної співпраці та сприяємо досягненню власних цілей. Об’єднуємо та запрошуємо до співробітництва між собою усіх зацікавлених сторін включаючи дійсних, потенційних членів організації, ділових партнерів, потенційних ділових партнерів,  вітчизняних, іноземних та міжнародних організацій.

 

Основні напрями у яких Ми здійснюємо діяльність:

Розробка, проектування та виготовлення нових інноваційних надміцних текстильних волокон для створення більш міцних та надійних текстильних матеріалів для пошиття захисного спецодягу від нещасних випадків в екстремальних умовах його експлуатації.  

Дослідження, розробки, експериментальні досягнення, інновації та винаходів (ноу-хау) по напрямі створення нових, дешевших та витривалих під час експлуатації видів штучного хутра та шкірозамінників на основі нових якісніших волокон та альтернативних матеріалів.

Пошук шляхів, методів, напрямів покращення та вдосконалення ергономічності у експлуатації одягу та проектування більш зручної його форми з покращеними якісними характеристиками, створення інновації (ноу-хау) по даному напрямі.

Дослідження, наукові розробки, спеціальні проекти і експериментальні досягнення спрямовані на продовження терміну придатності звичайного та спеціального одягу, а також розширення діапазону критичних температур його експлуатації.

Експериментальні досягнення, проекти та наукові розробки в сфері виготовлення нового теплоізоляційного одягу для екстремальних умов з надвисокими перепадами експлуатаційних зовнішніх температур при збереженні його технічних та механічних  властивостей, створення інновації (ноу-хау) спрямованих на продовження його терміну тепло та холодоізоляції у тривалому його перебуванні в надвисоких та наднизьких температурах.

Дослідження та наукові експериментальні досягнення спрямовані на покращення міцності, а також еластичних і ергономічних властивостей тканин та волокон для виготовлення більш м’якого та еластичного одягу.

Проектування та впровадження нових дешевших та менш енергозатратних виробничих технологій та основних засобів виробництва у легкій промисловості.

Діяльність ГО «Об’єднане Товариство ГАРАНТ» по даних напрямах включає в себе сприяння і забезпечення об’єднання наших наявних та потенційних членів Організації, фахівців і кваліфікованих спеціалістів та усіх, хто виявить бажання до нас приєднатись, а також юридичних осіб вітчизняних та іноземних сторін, міжнародних організацій, текстильних заводів, текстильних науково-дослідних установ, спеціалізованих інститутів, університетів, текстильно-трикотажних компаній, інших організацій, які здійснюють діяльність по вищенаведених напрямах чи являються споживачами створюваних продуктів у даній галузі. Ми можемо забезпечити усі необхідні умови у розробці даних напрямів, інновацій, новітніх проектів у даній галузі, а також створити достатні умови для ефективного застосування та розкриття свого потенціалу у досягненні власної мети. Завдяки командній роботі Ми даємо кожному реальні можливості зробити кар’єру та реалізувати себе, як особистість.

Ми здійснюємо діяльність у галузі екології, заохочуємо усіх бажаючих, любителів, молодих перспективних людей і кваліфікованих спеціалістів та фахівців до об’єднання та співпраці по нижченаведеними перспективними напрямами включаючи наукові дослідження, розробки у провідних малодосліджених сферах діяльності, створення новітніх технологій, інновацій (ноу-хау). Створюємо усі необхідні умови для колективної співпраці та сприяємо досягненню власних цілей. Об’єднуємо та запрошуємо до співробітництва між собою усіх зацікавлених сторін включаючи дійсних, потенційних членів організації, ділових партнерів, потенційних ділових партнерів,  вітчизняних, іноземних та міжнародних організацій.

 

Основні напрями по яких Ми здійснюємо діяльність:

Дослідження, експериментальні досягнення та наукові розробки природоохоронних  технологій, створення нових екологічно чистих матеріалів та матеріалів на основі біоресурсів.

Поглиблені дослідження та розробки по напрямах створення новітнього дистанційного аерокосмічного зондування планети, геоінформаційних технологій та спеціальних програмних комплексів у сфері радіоекології.

Дослідження  ефективних методів утилізації відходів, створення технологій екологічно чистої і  дешевої переробки відходів та їх утилізації.

Аналіз і пошук альтернативних екологічних систем землеробства, розробка, удосконалення і екологізація землеобробної техніки та способів обробки ґрунту.

Розробка та виготовлення  дешевших нових типів і видів добрив на основі екологічно чистих матеріалів.

Дослідження, розробки, проектування та впровадження технологій чистого виробництва, покращення екологічних характеристик продукції.

Аналіз,  дослідження  та удосконалення, а також створення новітніх  систем вентиляції, очищення повітря в закритих приміщеннях.

Експериментальні  досягнення та розробки у напрямі пошуку альтернативних екологічно чистих джерел електроенергії, створення технологій впровадження екологічно чистих джерел електроенергії у народне господарство.

Експериментальні  досягнення та розробки у сфері створення альтернативних нових видів екологічно чистого палива для усіх типів транспорту.

Поглиблене дослідження зеленого транспорту, розробки та запуск спеціальних  проектів по напрямі створення двигунів на альтернативних нових видах екологічно чистого палива.

Дослідження та проектування екологічно чистого будівництва, систем теплоізоляції та створення і впровадження перспективних  технологій і винаходів у даній сфері.

Діяльність ГО «Об’єднане Товариство ГАРАНТ» по даних напрямах включає в себе сприяння і забезпечення об’єднання наших наявних та потенційних членів Організації, фахівців і кваліфікованих спеціалістів та усіх, хто виявить бажання до нас приєднатись, а також юридичних осіб вітчизняних та іноземних сторін, міжнародних екологічних організацій, природоохоронних, еколого-експерементальних науково-дослідних установ, природничих інститутів, університетів, екологічних центрів та інших організацій, які здійснюють діяльність по вищенаведених напрямах чи являються споживачами створюваних продуктів у даній галузі. Ми можемо забезпечити усі необхідні умови у розробці даних напрямів, інновацій, новітніх проектів у даній галузі, а також створити достатні умови для ефективного застосування та розкриття свого потенціалу у досягненні власної мети. Завдяки командній роботі Ми даємо кожному реальні можливості зробити кар’єру та реалізувати себе, як особистість.

11 вересня 2014 року.

ГО «Об’єднане Товариство ГАРАНТ» розпочинає набір учасників в інноваційні проекти по високотехнологічних напрямах в усіх технічних галузях народного господарства України та Світу.

 

Запрошуємо до участі у формування наших інноваційних проектів усіх, хто має високі особисті досягнення та технічні напрацювання по наявних та інших запропонованих Вами високотехнологічних напрямах у технічних галузях народного господарства України та Світу.

Оголошуємо про прийняття з боку потенційних учасників інноваційних проектів пропозицій,  ідей та конкретних інноваційних технічних теоретичних та практичних  напрацювань по тематиці  вузьких високотехнологічних сфер діяльності для створення і розробки майбутніх проектів під Вашим кураторством та безпосередньо з Вашою участю.

(більше…)

1 вересня 2014 року.

ГО «Об’єднане Товариство ГАРАНТ» запрошує до співпраці усіх юридичних та фізичних осіб зацікавлених у реалізації власних чи запропонованих нами інноваційних проектів по високотехнологічних напрямах в усіх технічних галузях народного господарства України та Світу.

 

Ми запрошуємо до співпраці юридичних та в окремому випадку фізичних осіб, зацікавлених в наших високотехнологічних напрямах з власними конкретними пропозиціями  що до тематики та сфери діяльності для створення інноваційних проектів.

Ми пропонуємо Вам взяти участь у розробці конкретних проектів по тематиці, яку Ви самі оберете.  Завдяки отриманим  інноваційним досягненням та технологічним перевагам від реалізації Ваших проектів, Ви отримаєте суттєві переваги у теперішньому високотехнологічному конкурентному суспільстві.

(більше…)

23 липня 2014 року. 

ГО «Об’єднане Товариство ГАРАНТ» розпочинає проведення передпроектних досліджень доцільності створення та реалізації інноваційних проектів в сфері співпраці з діловими партнерами.

 

ГО Об’єднане Товариство ГАРАНТ  проводить передпроектні дослідження на предмет доцільності створення інноваційного проекту по високотехнологічних напрямах в  технічних галузях народного господарства. У даному випадку пропозиція на передпроектні дослідження  зі створення та реалізації конкретного інноваційного проекту приймається тільки  від юридичних та в окремому випадку фізичних осіб (потенційних замовників та інвесторів), які зацікавленні в результативності свого проекту і в одержанні певного економічного та соціального ефекту.

Поетапна процедура проведення передпроектних досліджень

(більше…)

Ми здійснюємо діяльність у галузі транспорту, заохочуємо усіх бажаючих, любителів, молодих перспективних людей і кваліфікованих спеціалістів та фахівців до об’єднання та співпраці по нижченаведеними перспективними напрямами включаючи наукові дослідження, розробки у провідних малодосліджених сферах діяльності, створення новітніх технологій, інновацій (ноу-хау). Створюємо усі необхідні умови для колективної співпраці та сприяємо досягненню власних цілей. Об’єднуємо та запрошуємо до співробітництва між собою усіх зацікавлених сторін включаючи дійсних, потенційних членів організації, ділових партнерів, потенційних ділових партнерів,  вітчизняних, іноземних та міжнародних організацій.

 

Основні напрями у яких Ми здійснюємо діяльність:

Розробка та створення нових надміцних та надлегких матеріалів (металів, сплавів, пластмас, надміцних волокон, надміцного термостійкого пластику, пластмаси, замінників металів і сплавів, які не поступаються останнім у міцності та надійності)  для виробництва та збірки усіх видів транспорту.

Дослідження, наукові розробки і створення нових видів матеріалів з спеціальними надміцними властивостями, які не піддаються зношенню в тривалий період експлуатації та зможуть зберігати свої механічні  властивості при високих перепадах температур зовнішнього середовища та відносно легких у порівнянні з наявними створеними.

Пошук шляхів та методів, розробка спеціальних проектів і винаходів у напрямі здешевлення експлуатації транспорту (моделювання та розробка новітніх економних систем згоряння палива у двигунах, розробка безпосередньо самих економних двигунів без зменшення та погіршення їх техніко-експлуатаційних характеристик, розробка систем зменшення зносу основних деталей у транспорті та ін.).

Дослідження, планування та проектування нових транспортних, логістичних вузлів, економічно вигідних систем сполучення та перевезення вантажів і пасажирів, систем забезпечення безпеки перевезень вантажів і пасажирів та систем безпечного функціонування транспорту.

Дослідження та пошук шляхів забезпечення екологічної безпеки та зниження шкідливих викидів у атмосферу від транспортних перевезень, моделювання та розробка екологічних матеріалів для транспортних засобів

Прогресивні наукові дослідження, розробки і створення  новітніх технологій в напрямі автоматизації та комп’ютеризації управління усіма видами транспорту,  розробка систем автоматичного та безпілотного управління транспортом, та методів і способів переведення вже діючого транспорту на автоматизоване та комп’ютеризоване безпілотне управління.

Провідні розробки інновацій (ноу-хау) та експериментальні досягнення у напрямі створення альтернативних видів водного, наземного та повітряного транспорту із застосуванням двигунів нових типів на основі малодосліджених та перспективних магнітних та антигравітаційних технологій (антигравітаційних двигунів для повітряного транспорту) з врахуванням темпів росту сьогоднішнього прогресу та розвитку техніки і технології.

Діяльність ГО «Об’єднане Товариство ГАРАНТ» по даних напрямах включає в себе сприяння і забезпечення об’єднання наших наявних та потенційних членів Організації, фахівців і кваліфікованих спеціалістів та усіх, хто виявить бажання до нас приєднатись, а також юридичних осіб вітчизняних та іноземних сторін, міжнародних організацій, машинобудівних та автомобілебудівних заводів, технічних інститутів, університетів, транспортних компаній, наукових машинобудівних центрів та лабораторій, інших організацій, які здійснюють діяльність по вищенаведених напрямах чи являються споживачами створюваних продуктів у даній галузі. Ми можемо забезпечити усі необхідні умови у розробці даних напрямів, інновацій, новітніх проектів у даній галузі, а також створити достатні умови для ефективного застосування та розкриття свого потенціалу у досягненні власної мети. Завдяки командній роботі Ми даємо кожному реальні можливості зробити кар’єру та реалізувати себе, як особистість.

Ми здійснюємо діяльність у металургії та металообробці, заохочуємо усіх бажаючих, любителів, молодих перспективних людей і кваліфікованих спеціалістів та фахівців до об’єднання та співпраці по нижченаведеними перспективними напрямами включаючи наукові дослідження, розробки у провідних малодосліджених сферах діяльності, створення новітніх технологій, інновацій (ноу-хау). Створюємо усі необхідні умови для колективної співпраці та сприяємо досягненню власних цілей. Об’єднуємо та запрошуємо до співробітництва між собою усіх зацікавлених сторін включаючи дійсних, потенційних членів організації, ділових партнерів, потенційних ділових партнерів,  вітчизняних, іноземних та міжнародних організацій.

 

Основні напрями у яких Ми здійснюємо діяльність:

Чорна та кольорова металургія (дослідження, новітні досягнення та розробки у даних галузях, розробка інновацій, винаходів (ноу-хау) по даних напрямах).

Дослідження, розробки та створення нових видів сплавів з надміцними властивостями та надлегких у порівнянні з наявними створеними.

Пошук шляхів та методів,  розробка проектів і винаходів у напрямі здешевлення видобування, виробництва чорних і кольорових металів, їх переробки та виробництва готової продукції з них.

Розробки і створення нових видів термостійких металів, сплавів та матеріалів, які із збільшенням (зменшенням) зовнішніх температур не втрачатимуть своїх фізичних та механічних властивостей.

Дослідження і  розробка нових методів виплавки кольорових, рідкоземельних, дорогоцінних металів з руд і порід та створення нових технологій економії енергоресурсів спрямованих на виплавку та переробку металів.

Дослідження та пошук шляхів забезпечення екологічної безпеки у металургії, створення та впровадження нових високоефективних типів метало-переробного, низько-забруднюючого ресурсозберігаючого екологічно безпечного обладнання.

Прогресивні наукові дослідження, розробки і створення новітніх технологій в галузі рідкоземельної металургії по напрямі видобутку та виробництва рідкоземельних металів, ефективного, дешевого їх виплавляння з сировини та їх переробки  у кінцеву продукцію.

Дослідження та пошук нових шляхів застосування рідкоземельних металів у високотехнологічних виробництвах в усіх сферах промисловості.

Проектування і розробка нових більш ефективніших та економніших засобів виробництва у промисловості, розробка інновацій (ноу-хау) по даних напрямах.

Прогресивні та перспективні наукові дослідження з проектування і будування більш ефективних, економніших, більш екологічніших засобів виробництва, а в підсумку заводів і підприємств у металургії, машинобудування та важкій промисловості з метою зменшення енергозатрат, здешевлення кінцевої продукції та екологізації виробництва.

Діяльність ГО «Об’єднане Товариство ГАРАНТ» по даних напрямах включає в себе сприяння і забезпечення об’єднання наших наявних та потенційних членів Організації, фахівців і кваліфікованих спеціалістів та усіх, хто виявить бажання до нас приєднатись, а також юридичних осіб вітчизняних та іноземних сторін, міжнародних організацій, металургійних заводів та комбінатів, металообробних, науково-дослідних лабораторій, технічних інститутів, університетів, металургійно-експерементальних  центрів та лабораторій, інших організацій, які здійснюють діяльність по вищенаведених напрямах чи являються споживачами створюваних продуктів у даних галузях. Ми можемо забезпечити усі необхідні умови у розробці даних напрямів, інновацій, новітніх проектів у даних галузях, а також створити достатні умови для ефективного застосування та розкриття свого потенціалу у досягненні власної мети. Завдяки командній роботі Ми даємо кожному реальні можливості зробити кар’єру та реалізувати себе, як особистість.