Галузі
та напрями
нашої діяльності

Archive of the tags: Електроніка та енергетика

Ми здійснюємо діяльність у галузі електроніки та енергетики, заохочуємо усіх бажаючих, любителів, молодих перспективних людей і кваліфікованих спеціалістів та фахівців до об’єднання та співпраці по нижченаведеними перспективними напрямами включаючи наукові дослідження, розробки у провідних малодосліджених сферах діяльності, створення новітніх технологій, інновацій (ноу-хау). Створюємо усі необхідні умови для колективної співпраці та сприяємо досягненню власних цілей. Об’єднуємо та запрошуємо до співробітництва між собою усіх зацікавлених сторін включаючи дійсних, потенційних членів організації, ділових партнерів, потенційних ділових партнерів,  вітчизняних, іноземних та міжнародних організацій.

 

Основні напрями у яких Ми здійснюємо діяльність:

Новітні експериментальні досягнення, наукові розробки та дослідження в галузі електроніки (вакуумна, твердотільна та квантова електроніка), розробка інновацій (ноу-хау) по даних напрямах.

Розробка та створення новітніх радіотехнічних, гідроакустичних, електроакустичних та електронних пристроїв.

Розробка та створення прогресивних приладів, систем та технологій вимірювання і реєстрації фізичних і хімічних характеристик динамічних об’єктів.

Розробка та впровадження нових методів і засобів фізичного впливу на об’єкти, спрямованих на  керування ними.

Технологічні дослідження та наукові розробки в напрямі створення новітніх антенних систем і пристроїв радіозв’язку, швидкісної передачі даних на далекі відстані та проведення експериментальних досліджень з пошуку нових більш ефективних типів і видів  зв’язку.

Прогресивні наукові дослідження та розробки  в напрямі створення технологій з високим вмістом накопичення інформації при зменшенні їх габаритних розмірів.

Прогресивні наукові дослідження та розробки  в галузі цифрової електроніки та програмованої цифрової електроніки, створення нових винаходів для використання їх у інформаційних технологіях.

Цільові дослідження та наукові розробки і експериментальні досягнення в галузі енергетики (вугільна, нафтогазова промисловість, електроенергетика), розробка інновацій (ноу-хау) по даних напрямах.

Технологічні дослідження, наукові розробки і створення нових методів, засобів економії на первинних енергоресурсах, забезпечення екологічної безпеки енергогенеруючих технологій, створення нових високоефективних типів ресурсозберігаючого,  термостійкого, та енергозберігаючого  обладнання.

Діяльність ГО «Об’єднане Товариство ГАРАНТ» по даних напрямах включає в себе сприяння і забезпечення об’єднання наших наявних та потенційних членів Організації, фахівців і кваліфікованих спеціалістів та усіх, хто виявить бажання до нас приєднатись, а також юридичних осіб вітчизняних та іноземних сторін, міжнародних організацій, енергетико-дослідних та інших енергетичних установ, технічних інститутів, університетів, високотехнологічних радіоелектронних центрів та спеціалізованих лабораторій, які здійснюють діяльність по вищенаведених напрямах чи являються споживачами створюваних продуктів у даних галузях. Ми можемо забезпечити усі необхідні умови у розробці даних напрямів, інновацій, новітніх проектів у даних галузях, а також створити достатні умови для ефективного застосування та розкриття свого потенціалу у досягненні власної мети. Завдяки командній роботі Ми даємо кожному реальні можливості зробити кар’єру та реалізувати себе, як особистість.