Галузі
та напрями
нашої діяльності

Archive of the tags: Економіка та юриспруденція

Ми здійснюємо діяльність у галузях економіки та юриспруденції, створюємо усі необхідні умови та даємо можливості членам нашої Організації, потенційним членам та усім, хто виявить бажання до нас приєднатись розуміти і професійно орієнтуватись у цих сферах, створювати інноваційні інтелектуальні продукти та послуги в рамках галузей. Ми надаємо унікальну можливість нашим членам отримувати швидко та безкоштовно консультативні та інші послуги по усіх нижченаведених напрямах. Послуги отримуватимуться та надаватимуться за рахунок об’єднання наших членів по нижче наведених напрямах на умовах співпраці між собою, які сторони визначатимуть самостійно. 

 

Основні напрями у яких Ми здійснюємо діяльність:

Розробка спільних наукових проектів, наукових робіт, консультування і обмін консультаційними та іншими послугами між членами ГО «Об’єднане Товариство ГАРАНТ» у сфері економіки та юриспруденції (консультування та можливість іншої, більш тісної співпраці між зацікавленими сторонами, здійснюється на умовах, які сторони визначатимуть самостійно).

Двохстороння та трьохстороння співпраця членів ГО «Об’єднане Товариство ГАРАНТ» з нашими діловими партнерами по напрямі консультування і обміну консультаційними та іншими послугами, на умовах, які сторони визначатимуть самостійно.

Організація та проведення, тренінгів, навчальних курсів, спеціальних навчальних практичних і наукових проектів між членами ГО «Об’єднане Товариство ГАРАНТ»  та нашими діловими партнерами у даних сферах.

Можливість співпраці членів ГО «Об’єднане Товариство ГАРАНТ» з діловими партнерами по напрямі виконання замовлень від наших ділових партнерів у даних сферах на умовах  співпраці, які сторони визначатимуть самостійно.

Можливість змішаного консультування і обмін інформаційними, консультаційними та іншими послугами як у середині самих напрямів та даних галузей, так і між усіма напрямами цих галузей, у яких ми здійснюємо нашу діяльність (консультування здійснюватиметься безпосередньо між членами Організації,  між діловими партнерами Організації  та між членами і діловими партнерами ГО «Об’єднане Товариство ГАРАНТ» на умовах співпраці, які сторони визначатимуть самостійно).

Діяльність з консультування та обміну інформаційними, консультативними та іншими послугами між членами ГО «Об’єднане Товариство ГАРАНТ» являється безкоштовною для привілейованих та почесних членів Організації при умовах дотримання ними та не порушення норм Статуту Організації. Для простих індивідуальних членів Організації консультативні та інші послуги є також безкоштовними при умовах активної їх участі у діяльності ГО «Об’єднане Товариство ГАРАНТ» та при особистому погодженні і доброчинному волевиявленні привілейованих та почесних членів Організації надати відповідні послуги. ГО «Об’єднане Товариство ГАРАНТ» не зобов’язує привілейованих та почесних членів Організації надавати консультативні та інші послуги членам організації, які не мають такого статусу, саме тому надавання послуг таким членам являтиметься суто доброчинним волевиявленням привілейованих та почесних членів Організації. Консультування і надання інформаційних, консультативних та інших послуг між членами Організації та діловими партнерами ГО «Об’єднане Товариство ГАРАНТ» здійснюватиметься на індивідуальних умовах співпраці, які сторони визначатимуть самостійно.

Завданням ГО «Об’єднане Товариство ГАРАНТ» у даній діяльності є забезпечення і створення належних сприятливих умови для об’єднання та співпраці між собою по вищенаведених напрямах усіх наявних членів  Організації, потенційних членів Організації,  ділових партнерів, а також усіх інших зацікавлених вітчизняних та іноземних сторін.