Галузі
та напрями
нашої діяльності

Archive of the tags: Будівництво

Ми здійснюємо діяльність у галузі будівництва, заохочуємо усіх бажаючих, любителів, молодих перспективних людей і кваліфікованих спеціалістів та фахівців до об’єднання та співпраці по нижченаведеними перспективними напрямами включаючи наукові дослідження, розробки у провідних малодосліджених сферах діяльності, створення новітніх технологій, інновацій (ноу-хау). Створюємо усі необхідні умови для колективної співпраці та сприяємо досягненню власних цілей. Об’єднуємо та запрошуємо до співробітництва між собою усіх зацікавлених сторін включаючи дійсних, потенційних членів організації, ділових партнерів, потенційних ділових партнерів,  вітчизняних, іноземних та міжнародних організацій.

                                   

Основні напрями у яких Ми здійснюємо діяльність: 

Проектування, розробка та  виробництво нових видів покрівельних матеріалів міцніших, легших, надійніших  та стійкіших до зовнішнього середовища за наявні існуючі види.

Проектування, розробка і виробництво нових видів теплоізоляційних будівельних матеріалів для економічності енергозабезпечення будинків, та здешевлення і продовження терміну  їх експлуатації.

Проектування, розробка  та  виробництво нових видів кріпильних матеріалів та в’яжучих і склеювальних сумішей більш ефективних і дешевших від наявних існуючих  для застосування їх у будівництві.

Розробка, створення і виробництво нових міцних та легких матеріалів (аналогів заліза) у виготовленні будівельних конструкцій  для будівництва багатоповерхівок.

Розробка,  створення і  виробництво нових видів дешевих на стійких до корозії і руйнування під впливом води матеріалів для сантехніки та водопроводу, розробка наукових технологій та інновацій по даному напряму.

Експериментальні та наукові досягнення у виготовленні нових дешевих та якісніших оббивочних та облицьовувальних матеріалів із альтернативної екологічної сировини, виготовлення нових видів фарб із замінників нафти.

Проектування та розробка у сфері будівництва нових дешевших видів (металів, сплавів, пластмас, надміцних волокон, надміцного термостійкого пластику,  замінників сучасних будівельних металів і сплавів, які не поступаються останнім у міцності та надійності).

Дослідження, розробка і створення нових видів матеріалів з спеціальними надміцними властивостями, які не піддаються зношенню в тривалий період експлуатації і зможуть зберігати свої фізичні і механічні  властивості при високих перепадах температур зовнішнього середовища та відносно легких у порівнянні з наявними існуючими видами.

Пошук шляхів і методів та розробка проектів і винаходів у напрямі здешевлення та спрощення процесів будівництва (моделювання та розробка новітніх економних і  надійних систем подачі будівельних матеріалів на великі висоти (багатоповерхівки), моделювання та розробка більш надійних систем підйому жителів багатоповерхівок на верхні поверхи, надійних систем тепло, газопостачання,  водопостачання  та ін.

Розробка та створення прогресивних вогнетривких матеріалів для будівництва та облицювання стін і перекриття  житлових приміщень  та матеріалів на їх основі з використання металів і сплавів із збільшеним діапазоном перепаду температур при збереженні своїх фізичних та механічних властивостей.

Дослідження, пошук нових методів і способів у плануванні і  проектуванні нових будівель, будівельних комплексів, кварталів, вулиць, міст та технологічних, промислових і транспортних споруд (заводів, підприємств, мостів, доріг, архітектурних будівель та ін.).

Прогресивні наукові дослідження, розробки і створення технологій в напрямі автоматизації та комп’ютеризації по напряму догляду та спостереження за станом будівель і споруд спрямованих на підтримання їх оптимального експлуатаційного стану.

Діяльність ГО «Об’єднане Товариство ГАРАНТ» по даних напрямах включає в себе сприяння і забезпечення об’єднання наших наявних та потенційних членів Організації, фахівців і кваліфікованих спеціалістів та усіх, хто виявить бажання до нас приєднатись, а також юридичних осіб, вітчизняних та іноземних ділових партнерів (міжнародних організацій, будівельних компаній та архітектурних організацій та інших установ, інститутів, університетів), які здійснюють діяльність по вищенаведених напрямах чи являються споживачами створюваних продуктів у даній галузі. Ми можемо забезпечити усі необхідні умови у розробці даних напрямів, інновацій, новітніх проектів у даній галузі, а також створити достатні умови для ефективного застосування та розкриття свого потенціалу у досягненні власної мети. Завдяки командній роботі Ми даємо кожному реальні можливості зробити кар’єру та реалізувати себе, як особистість.