Галузі
та напрями
нашої діяльності

Archive of the tags: Харчова промисловість

Ми здійснюємо діяльність у галузі харчової промисловості, заохочуємо усіх бажаючих, любителів, молодих перспективних людей і кваліфікованих спеціалістів та фахівців до об’єднання та співпраці по нижченаведеними перспективними напрямами включаючи наукові дослідження, розробки у провідних малодосліджених сферах діяльності, створення новітніх технологій, інновацій (ноу-хау). Створюємо усі необхідні умови для колективної співпраці та сприяємо досягненню власних цілей. Об’єднуємо та запрошуємо до співробітництва між собою усіх зацікавлених сторін включаючи дійсних, потенційних членів організації, ділових партнерів, потенційних ділових партнерів,  вітчизняних, іноземних та міжнародних організацій.

 

Основні напрями у яких Ми здійснюємо діяльність:

Розробка та створення нового інноваційного та  менш енергозатратного  і більш високоефективного виробничого обладнання у сфері харчової промисловості.

Дослідження, розробки,  експериментальні досягнення, інновації та винаходи (ноу-хау) по напрямі екологічно чисті та безпечні для здоров’я людини харчові добавки в продукти харчування.

Пошук шляхів, методів, напрямів покращення та вдосконалення смакових і якісних характеристик усіх видів харчових продуктів (створення інновації та винаходів (ноу-хау) по даному напрямі.

Дослідження, наукові розробки, проекти і експериментальні досягнення спрямовані на продовження терміну придатності харчових продуктів та розширення діапазону критичних умов їх зберігання у спеціалізованих місцях зберігання та безпосередньо у кінцевих споживачів.

Експериментальні досягнення, проекти та наукові розробки в сфері виготовлення нових пакувальних матеріалів  і тари  для харчових продуктів, які збільшать їх термін придатності в декілька разів (при цьому товар не втрачатиме смакових та якісно-механічних характеристик і властивостей), а також будуть екологічно чистими і нешкідливими для здоров’я людей.

Дослідження та наукові експерименти спрямовані на виготовлення пакувальних матеріалів на основі біоматеріалів, які не забруднюватимуть навколишнє середовище.

Дослідження та розробка нових харчових продуктів призначених суто для окремих категорій осіб із врахуванням їх фізіологічних особливостей, стану здоров’я  та конкретних потреб.

Дослідження, проектування, розробка та створення абсолютно нових видів харчування на основі виготовлення харчів з чистою концентрованою енергією для організму без малоенергетичних наповнювачів, смакових та інших характеристик у вигляді сумішей, порошків та живильних розчинів.

 Діяльність ГО «Об’єднане Товариство ГАРАНТ» по даних напрямах включає в себе сприяння і забезпечення об’єднання наших наявних та потенційних членів Організації, фахівців і кваліфікованих спеціалістів та усіх, хто виявить бажання до нас приєднатись, а також юридичних осіб вітчизняних та іноземних сторін, міжнародних організацій, харчових комплексів, заводів, комбінатів, пекарень та інших організацій, які здійснюють діяльність по вищенаведених напрямах чи являються споживачами створюваних продуктів у даній галузі. Ми можемо забезпечити усі необхідні умови у розробці даних напрямів, інновацій, новітніх проектів у даній галузі, а також створити достатні умови для ефективного застосування та розкриття свого потенціалу у досягненні власної мети. Завдяки командній роботі Ми даємо кожному реальні можливості зробити кар’єру та реалізувати себе, як особистість.