Галузі
та напрями
нашої діяльності

Archive of the tags: Транспорт

Ми здійснюємо діяльність у галузі транспорту, заохочуємо усіх бажаючих, любителів, молодих перспективних людей і кваліфікованих спеціалістів та фахівців до об’єднання та співпраці по нижченаведеними перспективними напрямами включаючи наукові дослідження, розробки у провідних малодосліджених сферах діяльності, створення новітніх технологій, інновацій (ноу-хау). Створюємо усі необхідні умови для колективної співпраці та сприяємо досягненню власних цілей. Об’єднуємо та запрошуємо до співробітництва між собою усіх зацікавлених сторін включаючи дійсних, потенційних членів організації, ділових партнерів, потенційних ділових партнерів,  вітчизняних, іноземних та міжнародних організацій.

 

Основні напрями у яких Ми здійснюємо діяльність:

Розробка та створення нових надміцних та надлегких матеріалів (металів, сплавів, пластмас, надміцних волокон, надміцного термостійкого пластику, пластмаси, замінників металів і сплавів, які не поступаються останнім у міцності та надійності)  для виробництва та збірки усіх видів транспорту.

Дослідження, наукові розробки і створення нових видів матеріалів з спеціальними надміцними властивостями, які не піддаються зношенню в тривалий період експлуатації та зможуть зберігати свої механічні  властивості при високих перепадах температур зовнішнього середовища та відносно легких у порівнянні з наявними створеними.

Пошук шляхів та методів, розробка спеціальних проектів і винаходів у напрямі здешевлення експлуатації транспорту (моделювання та розробка новітніх економних систем згоряння палива у двигунах, розробка безпосередньо самих економних двигунів без зменшення та погіршення їх техніко-експлуатаційних характеристик, розробка систем зменшення зносу основних деталей у транспорті та ін.).

Дослідження, планування та проектування нових транспортних, логістичних вузлів, економічно вигідних систем сполучення та перевезення вантажів і пасажирів, систем забезпечення безпеки перевезень вантажів і пасажирів та систем безпечного функціонування транспорту.

Дослідження та пошук шляхів забезпечення екологічної безпеки та зниження шкідливих викидів у атмосферу від транспортних перевезень, моделювання та розробка екологічних матеріалів для транспортних засобів

Прогресивні наукові дослідження, розробки і створення  новітніх технологій в напрямі автоматизації та комп’ютеризації управління усіма видами транспорту,  розробка систем автоматичного та безпілотного управління транспортом, та методів і способів переведення вже діючого транспорту на автоматизоване та комп’ютеризоване безпілотне управління.

Провідні розробки інновацій (ноу-хау) та експериментальні досягнення у напрямі створення альтернативних видів водного, наземного та повітряного транспорту із застосуванням двигунів нових типів на основі малодосліджених та перспективних магнітних та антигравітаційних технологій (антигравітаційних двигунів для повітряного транспорту) з врахуванням темпів росту сьогоднішнього прогресу та розвитку техніки і технології.

Діяльність ГО «Об’єднане Товариство ГАРАНТ» по даних напрямах включає в себе сприяння і забезпечення об’єднання наших наявних та потенційних членів Організації, фахівців і кваліфікованих спеціалістів та усіх, хто виявить бажання до нас приєднатись, а також юридичних осіб вітчизняних та іноземних сторін, міжнародних організацій, машинобудівних та автомобілебудівних заводів, технічних інститутів, університетів, транспортних компаній, наукових машинобудівних центрів та лабораторій, інших організацій, які здійснюють діяльність по вищенаведених напрямах чи являються споживачами створюваних продуктів у даній галузі. Ми можемо забезпечити усі необхідні умови у розробці даних напрямів, інновацій, новітніх проектів у даній галузі, а також створити достатні умови для ефективного застосування та розкриття свого потенціалу у досягненні власної мети. Завдяки командній роботі Ми даємо кожному реальні можливості зробити кар’єру та реалізувати себе, як особистість.