Галузі
та напрями
нашої діяльності

Archive of the tags: Соціальна сфера

Ми здійснюємо діяльність у соціальній сфері (сфера послуг), створюємо усі необхідні умови та даємо можливості членам нашої Організації, потенційним членам та усім, хто виявить бажання до нас приєднатись полегшити пошук однодумців, брати участь наших спеціальних проектах та створювати інноваційні продукти в будь-якій галузі. Ми надаємо унікальну можливість нашим членам отримувати швидко та  безкоштовно консультативні, а також інші послуги по усіх наведених напрямах у всіх галузях. Послуги отримуватимуться на надаватимуться за рахунок об’єднання наших членів між собою по окремих напрямах у конкретних галузях на умовах співпраці між собою, які сторони визначатимуть самостійно.  

 

 Основні напрями у яких Ми здійснюємо діяльність:

Консультування і обмін інформаційними, консультаційними та іншими послугами між членами ГО «Об’єднане Товариство ГАРАНТ» у технічних галузях по усіх доступних напрямах (консультування та можливість іншої, більш тісної співпраці між зацікавленими сторонами).

Консультування і обмін інформаційними, консультаційними та іншими послугами у галузі юриспруденція між членами ГО «Об’єднане Товариство ГАРАНТ» (розглядається можливість іншої, більш тісної співпраці в усіх доступних напрямах у юридичній (правовій) сфері між зацікавленими сторонами).

Консультування і обмін інформаційними, консультаційними та іншими послугами у галузі економіка між членами ГО «Об’єднане Товариство ГАРАНТ» (розглядається можливість іншої, більш тісної співпраці в усіх доступних напрямах між зацікавленими сторонами).

Консультування і обмін інформаційними, консультаційними та іншими послугами у сільському господарстві між членами ГО «Об’єднане Товариство ГАРАНТ» (розглядається можливість іншої, більш тісної співпраці в усіх доступних напрямах між зацікавленими сторонами).

Можливість змішаного консультування і обмін інформаційними,  консультаційними та іншими послугами як у середині самих напрямів та галузей, так і між усіма напрямами усіх галузей, у яких ми здійснюємо нашу діяльність (консультування здійснюватиметься безпосередньо між членами Організації,  між діловими партнерами Організації  та між членами і діловими партнерами ГО «Об’єднане Товариство ГАРАНТ» на умовах співпраці, які сторони визначатимуть самостійно).

Діяльність з консультування та обміну інформаційними, консультативними та іншими послугами між членами ГО «Об’єднане Товариство ГАРАНТ» являється безкоштовною для привілейованих та почесних членів Організації при умовах дотримання ними та не порушення норм Статуту Організації. Для простих індивідуальних членів Організації консультативні та інші послуги є також безкоштовними при умовах активної їх участі у діяльності ГО «Об’єднане Товариство ГАРАНТ» та при особистому погодженні і доброчинному волевиявленні привілейованих та почесних членів Організації надати відповідні послуги. ГО «Об’єднане Товариство ГАРАНТ» не зобов’язує привілейованих та почесних членів Організації надавати консультативні та інші послуги членам організації, які не мають такого статусу, саме тому надавання послуг таким членам являтиметься суто доброчинним волевиявленням привілейованих та почесних членів Організації. Консультування і надання консультативних та інших послуг між членами Організації та діловими партнерами ГО «Об’єднане Товариство ГАРАНТ» здійснюватиметься на індивідуальних умовах співпраці, які сторони визначатимуть самостійно.

Завданням ГО «Об’єднане Товариство ГАРАНТ» у даній сфері є забезпечення та створення належних сприятливих умови для об’єднання та співпраці між собою по вище наведених напрямах усіх наявних членів  Організації, потенційних членів Організації,  ділових партнерів та усіх зацікавлених вітчизняних та іноземних сторін.