Галузі
та напрями
нашої діяльності

Archive of the tags: Сільське господарство

Ми здійснюємо діяльність у галузі сільського господарства, заохочуємо усіх бажаючих, любителів, молодих перспективних людей і кваліфікованих спеціалістів та фахівців до об’єднання та співпраці по нижченаведеними перспективними напрямами включаючи наукові дослідження, розробки у провідних малодосліджених сферах діяльності, створення новітніх технологій, інновацій (ноу-хау). Створюємо усі необхідні умови для колективної співпраці та сприяємо досягненню власних цілей. Об’єднуємо та запрошуємо до співробітництва між собою усіх зацікавлених сторін включаючи дійсних, потенційних членів організації, ділових партнерів, потенційних ділових партнерів,  вітчизняних, іноземних та міжнародних організацій.

 

Основні напрями у яких Ми здійснюємо діяльність:

Дослідження та провідні розробки і проекти по напрямі економічності ведення рослинництва за рахунок зменшення посівних площ та підвищення врожайності усіх видів с/г культур.

Проектування та розробка і впровадження у сільськогосподарське будівництво  нових міцних та вогнетривких будівельних матеріалів для продовження служби і терміну придатності с/г будівель та споруд.

Розробка та створення нових технологій і методів обробки земель (проектування та виробництво нової ефективнішої сільськогосподарської техніки, нових продуктивніших засобів обробки землі і с/г культур).

Розробка, проектування та впровадження нових захисних матеріалів для захисту сільськогосподарських культур від перепадів температур (створення захисних покрівельних одноразових біоплівок  із застосуванням їх на оброблені та засіяні землі в зимовий та ранній весняний період).

Розробка, проектування і впровадження нових захисних екологічних препаратів і добрив для захисту сільськогосподарських культур, садів та інших насаджень від перепадів температур (створення та виготовлення екологічної біохімії  для обробки рослин від перепадів температур).

Розробка, проектування та впровадження нових екологічних препаратів, біохімії та добрив для захисту і підвищення стійкості сільськогосподарських культур, садів, інших насаджень до екстремальних погодних умов та шкідників.

Здешевлення ведення усіх видів тваринництва за рахунок впровадження автоматизації розведення і догляду за тваринами у тваринницьких комплексах та фермах, розробка інноваційних технологій у догляді за тваринами.

Проектування, розробка та впровадження нових ефективних та дешевих систем меліорації та зрошування полів, створення нових дешевих матеріалів для виготовлення систем водопостачання (зрошування та відведення води з полів), а також систем водозбереження у посушливий період.

Проектування та будівництво спеціальних вакуумних зерно та овочесховищ спрямованих на підвищення терміну зберігання зерна та овочів у декілька разів.

Проектування та розробка альтернативних новітніх технологій для створення у наявних діючих зерно та овочесховищах систем клімат контрою для підвищення терміну зберігання овочів і зерна.

Здешевлення виробництва кормів та кінцевих сільськогосподарських продуктів за рахунок проектування та розробки альтернативних інноваційних систем енергозабезпечення виробництва та запровадження їх на підприємствах із кормовиробництва, зернопереробки, а також зменшення собівартості виготовлення основної сировини для харчової промисловості.

Діяльність ГО «Об’єднане Товариство ГАРАНТ» по даних напрямах включає в себе сприяння і забезпечення об’єднання наших наявних та потенційних членів Організації, фахівців і кваліфікованих спеціалістів та усіх, хто виявить бажання до нас приєднатись, а також юридичних осіб вітчизняних та іноземних сторін, міжнародних організацій, фермерських сільськогосподарських комплексів, аграрних холдингів, селекційних науково-дослідних установ, аграрних інститутів, університетів, зооветеринарних центрів та лабораторій, інших організацій, які здійснюють діяльність по вищенаведених напрямах чи являються споживачами створюваних продуктів у даній галузі. Ми можемо забезпечити усі необхідні умови у розробці даних напрямів, інновацій, новітніх проектів у даній галузі, а також створити достатні умови для ефективного застосування та розкриття свого потенціалу у досягненні власної мети. Завдяки командній роботі Ми даємо кожному реальні можливості зробити кар’єру та реалізувати себе, як особистість.