Галузі
та напрями
нашої діяльності

Archive of the tags: Металургія та металообробка

Ми здійснюємо діяльність у металургії та металообробці, заохочуємо усіх бажаючих, любителів, молодих перспективних людей і кваліфікованих спеціалістів та фахівців до об’єднання та співпраці по нижченаведеними перспективними напрямами включаючи наукові дослідження, розробки у провідних малодосліджених сферах діяльності, створення новітніх технологій, інновацій (ноу-хау). Створюємо усі необхідні умови для колективної співпраці та сприяємо досягненню власних цілей. Об’єднуємо та запрошуємо до співробітництва між собою усіх зацікавлених сторін включаючи дійсних, потенційних членів організації, ділових партнерів, потенційних ділових партнерів,  вітчизняних, іноземних та міжнародних організацій.

 

Основні напрями у яких Ми здійснюємо діяльність:

Чорна та кольорова металургія (дослідження, новітні досягнення та розробки у даних галузях, розробка інновацій, винаходів (ноу-хау) по даних напрямах).

Дослідження, розробки та створення нових видів сплавів з надміцними властивостями та надлегких у порівнянні з наявними створеними.

Пошук шляхів та методів,  розробка проектів і винаходів у напрямі здешевлення видобування, виробництва чорних і кольорових металів, їх переробки та виробництва готової продукції з них.

Розробки і створення нових видів термостійких металів, сплавів та матеріалів, які із збільшенням (зменшенням) зовнішніх температур не втрачатимуть своїх фізичних та механічних властивостей.

Дослідження і  розробка нових методів виплавки кольорових, рідкоземельних, дорогоцінних металів з руд і порід та створення нових технологій економії енергоресурсів спрямованих на виплавку та переробку металів.

Дослідження та пошук шляхів забезпечення екологічної безпеки у металургії, створення та впровадження нових високоефективних типів метало-переробного, низько-забруднюючого ресурсозберігаючого екологічно безпечного обладнання.

Прогресивні наукові дослідження, розробки і створення новітніх технологій в галузі рідкоземельної металургії по напрямі видобутку та виробництва рідкоземельних металів, ефективного, дешевого їх виплавляння з сировини та їх переробки  у кінцеву продукцію.

Дослідження та пошук нових шляхів застосування рідкоземельних металів у високотехнологічних виробництвах в усіх сферах промисловості.

Проектування і розробка нових більш ефективніших та економніших засобів виробництва у промисловості, розробка інновацій (ноу-хау) по даних напрямах.

Прогресивні та перспективні наукові дослідження з проектування і будування більш ефективних, економніших, більш екологічніших засобів виробництва, а в підсумку заводів і підприємств у металургії, машинобудування та важкій промисловості з метою зменшення енергозатрат, здешевлення кінцевої продукції та екологізації виробництва.

Діяльність ГО «Об’єднане Товариство ГАРАНТ» по даних напрямах включає в себе сприяння і забезпечення об’єднання наших наявних та потенційних членів Організації, фахівців і кваліфікованих спеціалістів та усіх, хто виявить бажання до нас приєднатись, а також юридичних осіб вітчизняних та іноземних сторін, міжнародних організацій, металургійних заводів та комбінатів, металообробних, науково-дослідних лабораторій, технічних інститутів, університетів, металургійно-експерементальних  центрів та лабораторій, інших організацій, які здійснюють діяльність по вищенаведених напрямах чи являються споживачами створюваних продуктів у даних галузях. Ми можемо забезпечити усі необхідні умови у розробці даних напрямів, інновацій, новітніх проектів у даних галузях, а також створити достатні умови для ефективного застосування та розкриття свого потенціалу у досягненні власної мети. Завдяки командній роботі Ми даємо кожному реальні можливості зробити кар’єру та реалізувати себе, як особистість.