Галузі
та напрями
нашої діяльності

Archive of the tags: Медицина та біологія

Ми здійснюємо діяльність у галузях медицини та біології, заохочуємо усіх бажаючих, любителів, молодих перспективних людей і кваліфікованих спеціалістів та фахівців до об’єднання та співпраці по нижченаведеними перспективними напрямами включаючи наукові дослідження, розробки у провідних малодосліджених сферах діяльності, створення новітніх технологій, інновацій (ноу-хау). Створюємо усі необхідні умови для колективної співпраці та сприяємо досягненню власних цілей. Об’єднуємо та запрошуємо до співробітництва між собою усіх зацікавлених сторін включаючи дійсних, потенційних членів організації, ділових партнерів, потенційних ділових партнерів,  вітчизняних, іноземних та міжнародних організацій.

 

Основні напрями по яких Ми здійснюємо діяльність:

Прогресивні наукові праці, роботи, ідеї, розробки та експериментальні досягнення  у галузі теоретичної медицини по напрямах: (анатомія, гістологія, біохімія, фізіологія, патологічна анатомія,патологічна фізіологія, та інші).

Новітні  досягнення, розробки та наукові дослідження в галузі практичної медицини  (стоматології, офтальмології, травматології, медицини інфекційних хвороб, хірургії, реаніматології, відновлювальної медицини та інших).

Дослідження, наукові розробки та впровадження інноваційних технологій по напрямі функціональної діагностики стану людини.

Дослідження та наукові розробки в галузі доказової медицини, створення нових  методів і технологій для діагностики захворювань людей та  пошук і запровадження шляхів здешевлення діагностики захворювань людей.

Дослідження, експериментальні досягнення і наукові розробки  по напрямі створення нових видів ліків, профілактичних засобів та інших медичних препаратів, розробка та створення інновацій і винаходів по даних напрямах.

Пошук ефективних та розробка наукових досягнень у галузі  профілактичної і народної медицини, прогресивних та результативних новітніх практик, методик  лікування у даних галузях, пошук можливостей, шляхів  та методів їх застосуванні у практичній медицині.

Пропозиції, цікаві точки зору, ідеї та наукові напрацювання по напрямі уповільнення та запобігання процесам старіння, лікуванню тяжких інфекційних та інших хвороб, невиліковних на сьогоднішній день.

Дослідження, експериментальні досягнення  та розробки інноваційних технологій, винаходів (ноу – хау) по напрямі протезування та створення імплантатів, штучних синтетичних органів з нових більш надійніших та стійкіших матеріалів.

Діяльність ГО «Об’єднане Товариство ГАРАНТ» по даних напрямах включає в себе сприяння і забезпечення об’єднання наших наявних та потенційних членів Організації, фахівців і кваліфікованих спеціалістів та усіх, хто виявить бажання до нас приєднатись, а також юридичних осіб вітчизняних та іноземних сторін, міжнародних організацій, медико-експерементальних, біохімічних науково-дослідних установ, медичних інститутів, університетів, медико-діагностичних центрів та лабораторій, інших організацій, які здійснюють діяльність по вищенаведених напрямах чи являються споживачами створюваних продуктів у даних галузях. Ми можемо забезпечити усі необхідні умови у розробці даних напрямів, інновацій, новітніх проектів у даних галузях, а також створити достатні умови для ефективного застосування та розкриття свого потенціалу у досягненні власної мети. Завдяки командній роботі Ми даємо кожному реальні можливості зробити кар’єру та реалізувати себе, як особистість.