Галузі
та напрями
нашої діяльності

Archive of the tags: Легка промисловість

Ми здійснюємо діяльність у галузі легкої промисловості, заохочуємо усіх бажаючих, любителів, молодих перспективних людей і кваліфікованих спеціалістів та фахівців до об’єднання та співпраці по нижченаведеними перспективними напрямами включаючи наукові дослідження, розробки у провідних малодосліджених сферах діяльності, створення новітніх технологій, інновацій (ноу-хау). Створюємо усі необхідні умови для колективної співпраці та сприяємо досягненню власних цілей. Об’єднуємо та запрошуємо до співробітництва між собою усіх зацікавлених сторін включаючи дійсних, потенційних членів організації, ділових партнерів, потенційних ділових партнерів,  вітчизняних, іноземних та міжнародних організацій.

 

Основні напрями у яких Ми здійснюємо діяльність:

Розробка, проектування та виготовлення нових інноваційних надміцних текстильних волокон для створення більш міцних та надійних текстильних матеріалів для пошиття захисного спецодягу від нещасних випадків в екстремальних умовах його експлуатації.  

Дослідження, розробки, експериментальні досягнення, інновації та винаходів (ноу-хау) по напрямі створення нових, дешевших та витривалих під час експлуатації видів штучного хутра та шкірозамінників на основі нових якісніших волокон та альтернативних матеріалів.

Пошук шляхів, методів, напрямів покращення та вдосконалення ергономічності у експлуатації одягу та проектування більш зручної його форми з покращеними якісними характеристиками, створення інновації (ноу-хау) по даному напрямі.

Дослідження, наукові розробки, спеціальні проекти і експериментальні досягнення спрямовані на продовження терміну придатності звичайного та спеціального одягу, а також розширення діапазону критичних температур його експлуатації.

Експериментальні досягнення, проекти та наукові розробки в сфері виготовлення нового теплоізоляційного одягу для екстремальних умов з надвисокими перепадами експлуатаційних зовнішніх температур при збереженні його технічних та механічних  властивостей, створення інновації (ноу-хау) спрямованих на продовження його терміну тепло та холодоізоляції у тривалому його перебуванні в надвисоких та наднизьких температурах.

Дослідження та наукові експериментальні досягнення спрямовані на покращення міцності, а також еластичних і ергономічних властивостей тканин та волокон для виготовлення більш м’якого та еластичного одягу.

Проектування та впровадження нових дешевших та менш енергозатратних виробничих технологій та основних засобів виробництва у легкій промисловості.

Діяльність ГО «Об’єднане Товариство ГАРАНТ» по даних напрямах включає в себе сприяння і забезпечення об’єднання наших наявних та потенційних членів Організації, фахівців і кваліфікованих спеціалістів та усіх, хто виявить бажання до нас приєднатись, а також юридичних осіб вітчизняних та іноземних сторін, міжнародних організацій, текстильних заводів, текстильних науково-дослідних установ, спеціалізованих інститутів, університетів, текстильно-трикотажних компаній, інших організацій, які здійснюють діяльність по вищенаведених напрямах чи являються споживачами створюваних продуктів у даній галузі. Ми можемо забезпечити усі необхідні умови у розробці даних напрямів, інновацій, новітніх проектів у даній галузі, а також створити достатні умови для ефективного застосування та розкриття свого потенціалу у досягненні власної мети. Завдяки командній роботі Ми даємо кожному реальні можливості зробити кар’єру та реалізувати себе, як особистість.